אורתודונטיה אסתטית

מחפש מידע על אורתודנטיה אסתטית ועל יישור שיניים בצפון ? כדאי שתקרא את המאמר הבא :

רבים פונים לטיפול אורתודונטי מתוך מודעות לחשיבות האסתטיקה ורוצים יישור שיניים שבסופו אך גם במהלכו יהיה דגש על אסטטיקה. 

קיימות מספר שיטות כתחליף לטיפול המסורתי בסמכים מתכתיים (״קוביות״) המורכבים על השיניים, היות והטיפול עלול להרתיע רבים המעוניינים בשיפור המראה האסתטי של שיניהם וחיוכם:

  1. סמכים (״קוביות״) שקופים – הסמכים האסתטיים ביותר עשויים מחרסינה או זירקוניום בדרגת שקיפות גבוהה ביותר ואינם משנים את צבעם.
  2. אורתודונטיה לינגואלית – בשיטה זו הסמכים מודבקים בצידן הפנימי של השיניים ולכן אינם נראים. כך מושגת אסתטיקה גבוהה במהלך הטיפול. עלות הטיפול יקרה יותר מהטיפול הרגיל עקב הזמן הממושך הנדרש בכל פגישה, השקעה רבה יותר בעלות המכשיר ובהכנה המעבדתית שלו לכל מתרפא באופן אינדיבידואלי.
  3. Invisalign – שיטה חדשנית ליישור שיניים ללא סמכים וללא מתכת כלל.טיפול באמצעות קשתיות שקופות העוטפות את השיניים וניתנות להסרה. הקשתיות צריכות להיות מורכבות על השיניים על ידי המטופל 22 שעות ביממה. הסרתן מתבצעת לצורך אכילה, שתייה וצחצוח השיניים.

עולם טיפולי השיניים ואסתטיות הפה השתפר פלאים בשנים האחרונות וכיום ניתן לקבל תוצאות בצורה מהירה יותר, איכותית יותר, וזולה בהרבה מלפני 15 20 שנה. אם התעניינתם במציאת קליניקה של יישור שיניים בחיפה בקריות הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! לקבלת מידע נוסף על יישור שיניים בקריות ובצפון התקשרו אלינו כבר עכשיו ונשמח לענות לכם על כל שאלה.

צרו קשר היום כדי ליהנות מיישור שיניים בחיפה במחירים ללא תחרות!

קראו עוד:

השתלת שיניים בחיפה

רופאי שיניים מומלצים בצפון

רופאי שיניים מומלצים בקריות